Mere pst 5, 10111 Tallinn

Tel.: 644 5865

Kutsume kõiki!


Vene Kultuurikeskus kutsub kõiki huvilisi kohtuma Moskva ja Peterburi kunstimeistritega. Kontserdid ja kohtumised on korraldanud Vene Föderatsiooni kultuuriministeerium.


18. oktoobril kell 16 - näituse "Aleksandr Nevski - Venemaa tähis" avamine

18. oktoobril kell 19 - Peterburi Vaimuliku Kontsertkoori ja puhkpilliansambli "Kronverk-Brass" kontsert

21. oktoobril kell 19 - Loomeõhtu teatri- ja filminäitleja Irina Muravjovaga

8. novembril kell 19 - Ansamblite Olympic Brass ja Ksjuša & Co kontsert


Olympic Brass

on tuntud aktiivse kontserttegevusega 2006. aastal asutatud Peterburi ansambel. Neevalinna tugevad muusikatraditsioonid avalduvad kindlalt selle kollektiivi stiilis. Ansambel ühendab professionaalseid muusikuid, olles klassika- ja džässikoolkondade ere esindaja.


Ksjuša & Co

see on muusika kõigile, kes armastavad linnaromanssi, 30-40. aastate muusikat, prantsuse šansooni ning tunnevad huvi Ksjuša Arsenjeva ja tema suurepäraste muusikute vastu. Seega - sõpradele ja headele inimestele.

Kollektiiv tegutseb alates 1999. aastast. Siin mängivad professionaalsed muusikud. Nad esitavad prantsuse šansoone ja vene retrot. Nad on mitmete rahvusvaheliste ja ülevenemaaliste festivalide laureaadid: rahvusvahelised konkursid "Golubka", "FUSION" (Saksamaa), "Baltiiski bereg" (Venemaa, Poola, Baltikum, Soome), "Slavjanski svet" (Eesti). 2015. aastal esindas ansambel Peterburi linna Narva päevadel ning 2016. aastal Vene kultuuri päevadel Soomes. Kollektiivile on omistatud mitmeid Peterburi Linnavalitsuse tänu- ja aukirju.
2018
. aastal võitis Ksjuša Arsenjeva Ülevenemaalise konkursi "Peterburis sündinud artist".